Biżuteria

Choć wytwarzanie biżuterii nie jest bezpośrednio związane z główną działalnością firmy ARTLIBRIS, uznaliśmy, że ze względu na rodzinny charakter firmy, jej strona internetowa będzie dobrym miejscem na ekspozycję i sprzedaż moich prac.

Już od najmłodszych lat interesowałam się rękodziełem artystycznym i zajmowałam wytwarzaniem najprzeróżniejszych ozdób przy użyciu różnorodnych technik. W 2007 roku zaczęłam intensywniej pracować nad tworzeniem biżuterii z masy plastycznej. Wyrabiam kolczyki, bransoletki, naszyjniki i zawieszki do naszyjników. Sama projektuję nowe wzory, czasem inspirując się twórczością innych artystów. Wykonuję prace na zamówienie, dorabiam również do istniejącej biżuterii - w miarę moich możliwości techninczych - dodatkowe elementy w takim samym stylu co oryginał, wzbogacające go i tworzące z nim komplet.

Istotną cechą moich prac jest ich całkowita oryginalność - nie ma dwóch identycznych egzemplarzy, choć niektóre, należące do tej samej serii, mogą być do siebie podobne.

Zapraszam do sklepu i zapoznania się z moją biżuterią, zachęcam też do kontaktu i składania zamówień.


Weronika Bobotek
Sierpień 2011


 
stat4u